Poznajesz tego mężczyznę?

2024-06-24 14:05
Rekonstrukacja wizerunku mężczyzny
Autor: KPP Gniezno

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego. Publikują w internecie specjalistyczną rekonstrukcję jego wizerunku.

19 stycznia 2019 roku w Gnieźnie przy ul. Trzy Mosty, w pustostanie, znaleziono zwłoki mężczyzny. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Śledztwo nie wykazało udziału osób trzecich w zgonie. Pomimo zaangażowania funkcjonariuszy, nie ustalono tożsamości zmarłego. W związku z tym policjanci i nadzorująca sprawę prokuratura skorzystali z umiejętności biegłego z zakresu antropologii sądowej, który przeprowadził rekonstrukcję wizerunku.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, 176 cm wzrostu, 60 kg, normalnej budowy ciała, włosy - szatyn z częściową siwizną. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znaleziono obuwie marki Nike. Na szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na rzemyku medalik.

Policjanci apelują do wszystkich osób o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych denata proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie, pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub na skrzynkę mailową dyzurny.gniezno@po.policja.gov.pl.