Bajkowe urodziny Cyrku Korona w Koszalinie

2022-10-03 14:32
cyrk korona
Autor: materiały prasowe

Cyrk Korona odwiedzi Koszalin 7 i 8 października. Artyści zaprezentują jubileuszowy program "Urodzinowo Bajkowo" z okazji 30-lecia działalności cyrku.

W programie wystąpią artyści m.in. z Hiszpanii, Kenii, Maroka, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Polski, co ważne program jest realizowany bez udziału zwierząt. Widowisko zachwyca talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby show, spektakularną grą świateł i odpowiednio dobraną muzyką. W programie: nieustraszeni kaskaderzy na wysokiej linie, Elsa z „Krainy Lodu 2” – ewolucje na sztrabatach, Kot w butach – swingtrapez, egzotyczny zespół akrobatów z Kenii – piramidy, skakanki oraz limbo, Big baloon – człowiek balon, Piękna i Bestia – latający żyrandol, Ladybug – napowietrzne hulla hoop, Fire show ze strażakiem w akcji, bajkowe słonie, Szalony Kapelusznik oraz Mr Chap – laureat międzynarodowych festiwali sztuki cyrkowej, mistrz humoru.

Bajkowe urodziny Cyrku Korona w Koszalinie w piątek o godz. 17.00 i w sobotę o godz. 16.00. A w magazynie po 18.00 do wygrania bilety na to wydarzenia.

słonie
Autor: materiały prasowe
Listen to "Bajkowe urodziny Cyrku Korona" on Spreaker.