Charytatywny koncert w Słupsku na rehabilitację 4 letniego Roberta

2021-10-15 8:45
plakat koncert
Autor: materiały prasowe

Koncert odbędzie się 16 października o godz. 19.00 w Kościele Mariackim w Słupsku przy ul. Łukasiewicza 7. Jest to wyjątkowy projekt artystyczny wyreżyserowany i prowadzony przez aktorkę Annę Samusionek, który uświetni obecność znakomitych wykonawców. Zaprezentują utwory religijne, gospel, musicalowe i operowe w klasycznych ale też współczesnych aranżacjach.

Podczas koncertu zbierane będą środki na leczenie 4 letniego Roberta Łabędzkiego chorującego na czterokończynowe porażenie mózgowe. Chłopca samotnie wychowuje ojciec, są podopiecznymi Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku, który wskazał go jako beneficjenta. Niezbędne są pieniądze na zakup pionizatora, ortezy, jak też dalsze leczenie i rehabilitację. Mały Robert ze Słupska potrzebuje kilkunastu tysięcy złotych wsparcia. Nr konta do wpłat: 54 1240 1994 1111 0010 3162 7042 Tytułem: Na leczenie Roberta Łabędzkiego ze Słupska

Robert
Autor: materiały prasowe

Program został objęty Honorowym Patronatem Prezydent Słupska Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej. Cale wydarzenie organizuje Fundacja Blisko Serca (Chrześcijańska Służba Charytatywna) Oddział Pomorski Filia Słupsk. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Już o godzinie 17:15. W Kluboksięgarni „Cepelin” w Słupsku, jako suport koncertu charytatywnego, wystąpi zespół WNiM, kilkunastoosobowa grupa wokalno – instrumentalna ze Szczecina, entuzjaści energetycznej muzyki gospel.

O godzinie 19.00 koncert przeniesie się do Kościoła Mariackiego w Słupsku. Usłyszymy tam m.in. Mirosława Karaudę i jego syna Tomasza. Wystąpią także Dorothy Porawski Orzechowska, Bartłomiej Sarna, Marta Słociak Wiszniewska oraz Piotr Płuska. Więcej informacji: można uzyskać na stronie: www.slupsk.bliskoserca.pl.