Ciekawe tytuły filmowe wchodzą do kin w ten weekend

2024-02-15 14:36
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

Trzy ciekawe i zróżnicowane tytuły filmowe wchodzą do kin w ten weekend. Na miłośników polskich komedii czekają „Sami Swoi. Początek”. To opowieść o młodym Kargulu i Pawlaku, którzy byli sąsiadami już na Podolu i nie było to spokojne sąsiedztwo. Na dużym ekranie pojawi się też kolejny film z uniwersum Marvela pt. „Madem Web”, którego główną bohaterka jest tajemnicza ratowniczka medyczna Cassandra. Trzecia premiera to muzyczna biografia „Bob Marley. One love”.

Poza tym w repertuarze kina wiele innych ciekawy tytułów, m. in. „Priscilla” o żonie Elvisa Presleya i jej życiu u boku gwiazdy rock-and-rolla, a także wiele polskich komedii.

Godna polecenia jest komedia obyczajowa „Miłość jak miód”, która opowiada historię dwóch przyjaciółek po pięćdziesiątce, które nie wierzą, że ich życie może zmienić się na lepsze. W tych rolach Edyta Olszówka i Agnieszka Suchora. Wybierając się do kina przekonamy się, czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki, czy zdobędą się na odwagę, żeby rozpocząć nowy rozdział w życiu i czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno. W kinie można zobaczyć także zabawny film „Jak ukradłem 100 milionów” i „Baby boom, czyli KOGEL MOGEL 5”.

W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie także seansów dla dzieci i młodzieży. Na dużym ekranie mają do wyboru film „Cudowny chłopak 2: Biały ptak”, nową odsłonę „Akademii Pana Kleksa”, bajkę „Wyfrunięci” czy film familijny „Emma i czarny jaguar”.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.