Dwa koncerty wyjazdowe i dwa symfoniczne w FK w listopadzie

2022-11-08 14:45
kompozycja
Autor: materiały prasowe

Ciekawie prezentuje się program koncertowy koszalińskich Filharmoników w listopadzie.

Dwa koncerty wyjazdowe ma w najbliższych planach Filharmonia Koszalińska. 10 listopada muzycy wystąpią w Łobzie a 11 listopada w Sianowie. Koncert w Łobzie rozpocznie się o godz. 16:00, a dzień później w sianowskim kinie Zorza o godz. 14.00. Wstęp jest bezpłatny. W programie piosenki polskie.

gitary
Autor: materiały prasowe

Przed nami także kolejny koncert z nowego cyklu „Kompozycja – architektura i muzyka“, który odbędzie się 17 listopada w Filharmonii Koszalińskiej. Organizatorem jest Stowarzyszenie Architektów Polskich oddział w Koszalinie. Wykład architektoniczny wygłosi profesor Marek Budzyński, polski architekt i urbanista, twórca warszawskiego osiedla Ursynów Północny, które miało być realizacją jego idei „koncentracji liniowej”. Istotnym polem działania architekta są gmachy użyteczności publicznej. Cykl „Kompozycja – architektura i muzyka“ 17 listopada o 18.00 koncert a po nim wykład architekta. Wstęp jest wolny, trzeba jednak odebrać bezpłatną wejściówkę w kasie FK.

Dzień później, w piątek 18 listopada, w koncercie symfonicznym z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Koszalińskiej pod batutą Zygmunta Rycherta zagra duet gitarowy.

Listen to "R. Wasilewski o koncertach wyjazdowych" on Spreaker. Listen to "Kompozycja - architektura i muzyka" on Spreaker. Listen to "koncert 18 listopada" on Spreaker.