Grażyna Auguścik wystąpi w Siemianicach

koncert
Autor: materiały prasowe

Ciekawie zapowiada się kulturalny marzec w gminie Słupsk.

W marcu odbędzie się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Idzie Wiosna”. To już 11 marca w Sali Teatralnej Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Siemianicach. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego do 2 marca, który można znaleźć na stronie [TU]

W marcu powraca również cykl koncertów edukacyjnych pt. „Mała Filharmonia” w Siemianicach. Tym razem tematem przewodnim będzie: „Akordeon: muzyczny kameleon”, a koncert odbędzie się 13 marca o godz. 12.00 w Siemianicach.

Z okazji dnia kobiet odbędzie się koncert Grażyny Auguścik, która wystąpi w Siemianicach razem z trio Kuby Stankiewicza 5 marca o godzinie 19:00 w Sali Teatralnej w Siemianicach. A dwa dni wcześniej, bo już 3 marca będzie okazja do spotkania z Grażyną Auguścik w Lądowisku Kultury. Początek o 18.00, wstęp jest wolny ale obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem 511 428 537.

Listen to "Karolina Oszmaniec z Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk o przeglądzie" on Spreaker. Listen to "Mała Filharmonia" on Spreaker. Listen to "koncert Grażyny Auguścik" on Spreaker.