III Kongres Kultury 14-15 października

2022-10-10 13:52
kongres kultury
Autor: materiały prasowe

W Koszalinie odbędzie się III Kongres Kultury pod hasłem „Kultura w przestrzeni, przestrzeń dla kultury”.

Wystawy, warsztaty, panele dyskusyjne i koncerty 14 i 15 października w Amfiteatrze i CK 105. Kongres zainauguruje w piątek wystawa „Oko na miasto”, po jej otwarciu wykład „Kultura w przestrzeni, przestrzeń w kulturze”, na zakończenie dnia koncert. Główne wydarzenia Kongresowe zaplanowano w sobotę, rozpocznie je prezentacja „Miejsc przyjaznych kulturze” w Koszalinie, które wybierali mieszkańcy. W programie są też dwa panele dyskusyjne oraz spotkania w ramach projektu „Miasto – Akcja”. Przez cały dzie będzie można wziąć udział w spotkaniach warsztatowych.

kongres koszalin
Autor: materiały prasowe

Do 13 października można się jeszcze rejestrować na III Koszaliński Kongres Kultury poprzez stronę www.koszalin.pl w zakładce kultura. A zgłoszenia udziału w warsztatach na kongreskultury@um.koszalin.pl.

Listen to "prezydent miasta Piotr Jedliński" on Spreaker. Listen to "I dzień - Natalia Sulima z wydziału kultury UM i Marta Grzegorczyk z CK 105" on Spreaker. Listen to "II dzień -Anna Janiel i Natalia Sulima z wydziału kultury UM" on Spreaker.