Kabaretowy Koszalin i Aleja Gwiazd

2022-07-29 17:24
Kabaret Neo-Nówka
Autor: AKPA Kabaret Neo-Nówka

30 lipca Koszalin ponownie będzie stolicą kabaretu.

Podczas 27. Festiwalu Kabaretu Koszalin 2022 na scenie zaprezentują się kabarety: Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Koń Polski, Chyba, Jurki, Rak, Wojciech Kamiński i Kabaret z Konopi. Podczas Festiwalu nie zabraknie orkiestry Tomka Krezymona. Festiwal poprowadzą tradycyjnie Hela i Marian czyli Leszek Malinowski i Waldemar Sierański z kabaretu Koń Polski.

kabareton
Autor: materiały prasowe

Zanim jednak wieczorny kabareton, to rano w alejce obok amfiteatru odsłonięte zostaną kolejne dłonie artystów w Kabaretowej Alei Gwiazd i to też jest doskonała okazja, żeby spotkać swoich ulubieńców czy zrobić sobie z nimi zdjęcie.

aleja gwiazd
Autor: materiały prasowe

Przypomnę, że w koszalińskiej alei mamy już dłonie Leszka Malinowskiego, Krzysztofa Hanke, Roberta Górskiego, Michała Wójcika. O swoich emocjach z tym związanych opowiedzieli nam Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki i Robert Korólczyk z kabaretu Młodych Panów. A Festiwal Kabaretu w Koszalinie już jutro od godz. 19.45 w amfiteatrze.

Listen to "Leszek Malinowski (Koń Polski)" on Spreaker. Listen to "Piotr Jedliński prezydent Koszalina" on Spreaker. Listen to "Agnieszka Litwin z kabaretu Jurki i Robert Korólczyk z kabaretu Młodych Panów" on Spreaker.