Piłkarskie derby Koszalina dla Gwardii

2022-10-02 13:03
derby
Autor: materiały prasowe

Sobotnie spotkanie derbowe w Koszalinie zakończyło się zwycięstwem Gwardii nad Bałtykiem 2:1.

Kibice, których na stadionie przy Andersa zebrało się ok. 600 pierwsze trafienie zobaczyli w 28 minucie, po niefortunnym umieszczeniu piłki we własnej bramce Seweryna Fijołka (Bałtyk Koszalin). Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Gwardzistów 1:0. W drugiej odsłonie

kibice zobaczyli jeszcze dwa celne trafienia, pierwsze w 85 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał Michał Czenko i arbiter wskazał „jedenastkę”. Egzekutorem karnego był Daniel Chyła, dzięki któremu Gwardia prowadziła już 2:0. Honorowe trafienie dla Bałtyku w doliczonym czasie gry zaliczył Alan Krauze i ostatecznie mecz zakończył się wygraną „gości” 2:1.

trenerzy
Listen to "trenerzy: Gwardii Ireneusz Kościelniak i Bałtyku Łukasz Korszański" on Spreaker.