Rusza nowy cykl zawodów w gminie Sianów

piątka
Autor: m

Już za niespełna miesiąc w gminie Sianów na znanej trasie Sianowska 5 odbędzie się pierwszy bieg #SIANRUNtour2022 – będzie to cykl czterech biegów, który zostanie podsumowany na V Gali Biegaczy RUNking 2022.

Pierwsze zawody z tego cyklu odbędą się 2 kwietnia 2022 roku — będzie to pierwsza tegoroczna Sianowska 5, która będzie zaliczana do cyklu #SIANRUN 2022. Trasa jest jak na warunki leśne niezwykle równa. Wielu zawodników na tej trasie poprawiało swoje życiowe wyniki. Zawody skierowane są do każdego biegacza. Nie ważne, ile i jak szybko biega. Limit uczestników to łącznie 150 zawodników (dorośli + dzieci), każdy z uczestników otrzyma na mecie medal. Ponadto będzie to doskonała okazja do integracji. Po zawodach odbędzie się wspólne ognisko.

Na podium kobiet i mężczyzn przygotowane zostaną puchary. Cały cykl czterech biegów Sianowskiej 5 zostanie podsumowany na V Gali Biegaczy RUNking 2022. Po każdym biegu będą sumowane wyniki. Kolejne zawody zaplanowane zostały na 9 lipca, trzecie odbędą się 3 września, a ostatnie zawody cyklu zaplanowane są na 3 grudnia 2022.

Dla nieco szybszych biegaczy mamy informację, że zawody będą zaliczane do znanego w regionie rankingu biegaczy RUNking, który jest prowadzony przez Sportowiec.info, a aktualna klasyfikacja znajduje się na Runking.info. Zapisy na: [TU].

Listen to "Artur Rutkowski - organizator imprezy" on Spreaker.