W sobotę w Koszalinie warsztaty profilaktyczne dla pań „Dbam o piersi”

profilaktyka
Autor: materiały prasowe

Szpital Wojewódzki w Koszalinie organizuje w najbliższą sobotę kolejne warsztaty profilaktyczne dla pań „Dbam o piersi”.

O profilaktyce raka piersi, zdrowym trybie życia, a także o tym, gdzie zwrócić się po pomoc w razie niekorzystnej diagnozy, będą mówić lekarze specjaliści z koszalińskiego szpitala: lek. med. Mariusz Kwiatkowski, specjalista onkolog kliniczny i koordynator Oddziału Dziennego Chemioterapii, następnie dr n. med. Wojciech Jasiński, specjalista z chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej. Udział w warsztatach wezmą także koszalińskie Amazonki, które będą uczyły prawidłowego samobadania piersi.

amazonki
Autor: materiały prasowe

To będzie drugie spotkanie w ramach warsztatów profilaktycznych „Dbam o piersi”, organizowane przez Szpital Wojewódzki w Koszalinie. 24 września o godz. 10 w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie (w sali konferencyjnej). Każdy wykład potrwa ok. 30 minut. Wstęp jest bezpłatny. Dla uczestniczek przewidziane są upominki i materiały promocyjno-edukacyjne. Warsztaty są finansowane przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie.

Listen to "warsztaty zapowiedź" on Spreaker.