Wystawa poplenerowa XIX Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w Łazach

2021-10-15 14:32
Wystawa poplenerowa XIX Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w Łazach
Autor: Magda Wanowska-Miksa Wystawa poplenerowa XIX Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w Łazach

Wystawę poplenerową XIX Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w Łazach zaprezentowano dziś w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej.

Warsztaty odbyły się we wrześniu i wzięło w nich udział około 500 osób z całej Polski. W znacznej części były to osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Trzy dni spędzili na wspólnej zabawie i edukacji. Brali udział w warsztatach filmowych, malarskich i rękodzielniczych.

Prace
Autor: Magda Wanowska-Miksa Na wystawie zaprezentowane najładniejsze pracy wykonane przez uczestników warsztatów w Łazach.

Efekty ich pracy można było zobaczyć w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Zaprezentowany został film, który nakręcono podczas warsztatów oraz najlepsze prace malarskie, ręcznie malowane kubki i kamienie magnetyczne, ręcznie zdobione ramki na zdjęcia, chlebaki i pudełka na chusteczki oraz flowerboxy. Prace zachwyciły odwiedzających bibliotekę. Wszyscy byli pełni podziwu dla talentu uczestników Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych w Łazach.

prace
Autor: Magda Wanowska-Miksa Uczestnikom warsztatów podobało się najbardziej układanie kwiatów w pudełka i malowanie kubków.