Zapisy na Ferie w Darłowie

2023-01-24 16:45
ferie
Autor: materiały prasowe

Darłowski Ośrodek Kultury przygotował ciekawą ofertę na Ferie Zimowe, w trakcie których odbędą się m.in. seanse filmowe w Kinie Bajka, spektakle teatralne, warsztaty z sitodruku, warsztaty detektywistyczne i wiele innych.

Wszystkie zajęcia poprowadzone zostaną przez instruktorów lub zaproszonych gości. Wstęp na nie jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc. W tym celu należy się kontaktować bezpośrednio z instruktorami prowadzącymi dany blok zajęć.

Dla najmłodszych zaplanowano dwa spektakle: „Hej kolęda, kolęda…” i „Cztery mile za piec” w wykonaniu Teatru Władca Lalek ze Słupska. Dodatkowo w Kinie „Bajka” odbędzie się osiem bezpłatnych seansów filmowych: będą Dzieci z Bullerbyn, Mały Książę a także rodzinka Muminków. Oprócz tych wydarzeń także szereg kreatywnych i ciekawych zajęć i warsztatów, m.in. z sitodruku, zajęcia kreatywne, muzyczne, taneczne, detektywistyczne i modelarskie.

18 lutego zaplanowano kino Sferyczne z panelem dyskusyjnym (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja – tel. 727 633 013 - decyduje kolejność). O godz. 11:00 – kat. wiekowa od lat 4 – Film „KALUOKAHINA – zaczarowana rafa” – sala kina Bajka, o godz. 12:00 – kat. wiekowa od lat 10 – Film „Tajemnice grawitacji – śladami Alberta Einsteina” – sala kina Bajka, o godz. 13:00 – kat. wiekowa od lat 10 – Film „Na skrzydłach marzeń” – sala kina Bajka i o godz. 14:00 – kat. wiekowa od lat 13 – Film „Narodziny życia” – sala kina Bajka. Więcej na www.dokdarlowo.pl.

Listen to "Magda Burduk, Darłowski Ośrodek Kultury" on Spreaker.