Ukryte życie parafii 12 czerwca 2024 r.

2024-06-12 10:51
Ukryte życie parafii 12 czerwca 2024 r.
Autor: parafia św. apostowłów Piotra i Pawła w Łodzi Ukryte życie parafii 12 czerwca 2024 r.

Ukryte życie parafii 12 czerwca 2024 r.

Dziękują za rok szkolny

Podziękowanie za rok szkolny dla najmłodszych wiernych organizuje parafia św. apostołów Piotra i Pawła przy ul. Nawrot w Łodzi. Podziękowanie ma mieć formę parafialnego pikniku. W niedzielę 16 czerwca o godz. 11.30 uczestnicy spotkają się na Mszy św. dziękczynnej w kościele. Po liturgii, na placu za kościołem, na najmłodszych czekają m. in. dmuchańce, wata cukrowa czy darmowe lody dla najmłodszych.

Zapisy na półkolonie

Cztery pięciodniowe terminy półkolonii letnich proponuje najmłodszym Centrum Służby Rodzinie w Łodzi. Półkolonie trwają od poniedziałku do piątku w kolejne tygodnie lipca. W ramach półkolonii w mieście organizatorzy planują zajęcia sportowe, zabawy, zajęcia edukacyjne i warsztaty artystyczne. Szczegółowe informacje o kosztach uczestnictwa i możliwościach zapisu dziecka na półkolonie znaleźć można na facebookowym profilu Centrum Służby Rodzinie w Łodzi.

Wernisaż u św. brata Alberta

Siedem reprodukcji obrazów Adama Chmielowskiego, czyli późniejszego św. brata Alberta pokazanych zostanie w kościele św. brata Alberta na Widzewie w Łodzi. W niedzielę 16 czerwca do Łodzi z Krakowa przyjedzie z obrazami albertyn, brat Albert Koczaj. Obrazy pokazywane będą - w formie wernisażu - podczas wszystkich Mszy św.