Lubelskie/Świdnik - występ Ani Rusowicz, przedsprzedaż biletów do 10 lutego

2023-02-08 12:54
Lubelskie/Świdnik - występ Ani Rusowicz, przedsprzedaż biletów do 10 lutego
Autor: zdjęcie organizatora

Bilety na koncert Ani Rusowicz tańsze tylko do tego piątku. Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku przypomina o trwającej przedsprzedaży.

Występ Ani Rusowicz odbędzie się w piątek 17 lutego o 19:00. Artystka wystąpi w sali widowiskowej MOK Świdnik promując swój ostatni krążek "Przebudzenie".

- Czwarty krążek artystki pt. "Przebudzenie" zabiera nas w bardzo oryginalną podróż. To powrót do lat 60-tych i 70-tych ubiegłego wieku. To właśnie utwory z tej płyty będą główną osią koncertu - mówi Barbara Sawicka, kierownik działu kulturalno-artystycznego świdnickiego MOK-u.

Współorganizatorka wydarzenia zachęca zainteresowanych, by to właśnie teraz kupili bilety na koncert. Do najbliższego piątku są po prostu tańsze.

- Do 10 lutego bilety można jeszcze kupić w przedsprzedaży. Aktualnie bilet normalny kosztuje 90 zł, a ulgowy - 85 zł. Potem będą droższe. Od 11 lutego cena będzie wyższa i to dla wszystkich wejściówek. Bilety będą kosztować 110 zł - dodaje Barbara Sawicka.

Wejściówki na koncert można kupować na dwa sposoby. Są dostępne za pośrednictwem strony: biletyna.pl​. Można je też nabyć stacjonarnie w kasie świdnickiego kina Lot.

- Serdecznie zapraszamy do udziału, bo zapowiada się wyjątkowy koncert. Ania Rusowicz, to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej koncerty są niezwykle energetyczne. Ania jest artystką "totalną", a przy jej muzyce bawi się szerokie grono publiczności - podkreśla Sawicka.

Ania Rusowicz wystąpi w MOK Świdnik 17 lutego o 19:00. Wydarzeniu patronuje Radio Plus.