Pomysł na biznes? Trwa XIV Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

2021-11-09 13:02
Trwa 14. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Autor: Urząd Miasta Lublin Trwa 14. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

„Biznes jutra” to hasło, pod którym odbywa się tegoroczny, XIV Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Uczestnicy wydarzenia mają okazję wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, seminariach, czy spotkaniach z przedsiębiorcami, które odbywają się w dniach 8-14 listopada.

Miasto Lublin, jako lokalny koordynator wydarzenia, od kilku lat zaangażowane jest w realizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W tym roku, wśród lubelskich partnerów znalazły się urzędy, organizacje zajmujące się wspieraniem przedsiębiorczości oraz firmy.

W trakcie wydarzeń będzie można posłuchać i porozmawiać o tym, jak rozpocząć przygodę z biznesem, jak pozyskać finansowanie na otwarcie i rozwój własnej firmy, jak ułożyć współpracę nauki z biznesem, jak rozwijać działalność i zbudować własną markę oraz jak pozyskiwać klientów i tworzyć sieć kontaktów. Wydarzenia skierowane są do wszystkich zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości – mówi Izolda Boguta z lubelskiego ratusza.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, ale na wydarzenia online obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje i lista wydarzeń dostępne są na stronie: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wydarzenia/

Polecany artykuł:

Nowe dowody osobiste

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to międzynarodowy projekt promujący przedsiębiorczość, świadomy rozwój zawodowy i aktywną postawę wobec życia. Inicjatywa prowadzona jest od ponad 13 lat, a tegoroczne wydarzenia, odbędą się w ponad 180 krajach. Uczestnicy przedsięwzięcia na całym świecie spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes oraz pracownikami szkół wyższych, gotowymi do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. W całej Polsce zarejestrowanych jest ponad 300 wydarzeń.