Musical 'Kosmos' w Olsztynie!

2023-03-17 8:29
Musical 'Kosmos' w Olsztynie
Autor: Teatr Młodych z Gdańska Musical 'Kosmos' w Olsztynie

Musical KOSMOS w wykonaniu artystów z Teatr Młodych będzie można zobaczyć 26 i 27 marca w auli widowiskowo-konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej w Olsztynie.

Musical 'Kosmos' to niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę.  Opowiada o takich wartościach jak przyjaźń, miłość, wiara i nadzieja.  - Skupia się nie tylko na tym co piękne wokół nas ale również na problemach współczesnego świata. Dodaje sił, wzrusza i bawi do łez. - mówi Joanna Chracewicz z Teatru Młodych w Gdańsku:

Listen to "Mówi Jaonna Chracewicz z Teatru Młodych w Gdańsku" on Spreaker.

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie. Grania premierowe odbyły się 30 maja oraz 1 czerwca 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim od tamtego czasu spektakl zobaczyło ponad 16000 widzów! Teraz widowisko będzie można zobaczyć w Olsztynie.

Musical 'Kosmos' w Olsztynie
Autor: Teatr Młodych z Gdańska Musical 'Kosmos' w Olsztynie

Spektakl będzie można zobaczyć 26 i 27 marca w auli widowiskowo-konferencyjnej im. Anny Wasilewskiej.

Więcej informacji i bilety dostępne na stronie http://teatrmlodych.pl/repertuar/.