Święta. Dobrze Was widzieć! Olsztyńskim MOK ponownie zaprasza na Targ Rybny

2022-12-08 12:58
Święta. Dobrze Was widzieć. MOK zaprasza na Targ Rybny
Autor: MOK w Olsztynie Święta. Dobrze Was widzieć. MOK zaprasza na Targ Rybny

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie po raz kolejny zaprasza na Targ Rybny, na świąteczne wydarzenie. Nie zabraknie Mikołaja, kolęd i kiermaszu.

MOK Olsztyn zaprasza na plenerowe wydarzenie przedświąteczne! Nie zabraknie świątecznych artystycznych wzruszeń, atrakcji dla całych rodzin i muzycznych uniesień - zapowiada Agnieszka Prusik z Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie: - 10 i 11 grudnia zapraszamy na wydarzenie ‘ Święta. Dobrze Was widzieć. Właśnie wtedy na Targu Rybnym stanie duża scena na której wystąpią m.in. Wojciech Waglewski ze swoim kultowym VOO VOO, Mieczysław Szcześniak w pięcioosobowym składzie z programem ‘Świątecznie’. Można będzie również usłyszeć wigilijne opowieść Marty Andrzejczyk.

Nie zabraknie animacji dla całych rodzin i Mikołaja z Elfami. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie przygotował też kiermasz rękodzielniczy. Stoiska będzie można spotkać na Targu Rybnym i w sali pod amfiteatrem.

https://www.spreaker.com/episode/52129229

Ponadto Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie ponownie wystawi skrzynkę na listy, do której będzie można wrzucać kartki z życzeniami dla olsztyńskich seniorów. Listy trafią do podopiecznych domów samopomocy w Olsztynie. Skrzynka z napisem 'Karta dla Seniora' będzie stała na Targu Rybnym do 19 grudnia.

Kartka dla Seniora
Autor: MOK w Olsztynie Kartka dla Seniora

Z kolei w niedzielę 11 grudnia w ramach akcji 'Święta. Dobrze Was widzieć!' w Olsztynie odbędzie się także Trzeci Bieg Mikołajów. Spotkanie na Starym Mieście o godzinie 11, a bieg Mikołajów na dystansie 5 km wystartuje o godzinie 12-tej. Trasa – Stare Miasto – Park Centralny – Łynostrada- stare Miasto.