Drogowcy pracują na Woli i w Ursusie

2024-06-05 9:18
Remont drogi
Autor: fot. Robert Klonowski/Eurozet

To ciąg dalszy remontu ulicy Ordona. Nowy asfalt zyska także ulica Lalki. Są utrudnienia.

W środę rano drogowcy zamknęli ulicę Ordona – na odcinku od Wolskiej do Kasprzaka. Zakaz ruchu nie dotyczy dojazdu do posesji. Objazd wyznaczono aleją Prymasa Tysiąclecia i Wolską. Tędy kursują także autobusy linii 184. Kierowcy jadący ulicą Wolską od alei Prymasa Tysiąclecia na skrzyżowaniu z Elekcyjną i Ordona nie mogą skręcić w lewo – ze skrajnego lewego pasa można jedynie zawrócić.

Drogowcy pracują także na fragmencie ulicy Ordona pomiędzy budynkiem przy Ordona 5B a ulicą Stańczyka, gdzie stary bruk zostanie zastąpiony przez asfalt. Modernizację przechodzi również sąsiednia ulica Jana Kazimierza. Także tutaj wykonawca poszerzy w najbliższych dniach plac budowy. Od jutra (6.06) jeden kierunek ruchu będzie również pomiędzy ulicami Ordona i Gizów.

Również dziś (5.06) została zamknięta ulica Lalki w Ursusie. Kierowcy nie mogą przejechać od Gierdziejewskiego do Władysława Jagiełły. Muszą objechać utrudnienia Gierdziejewskiego i Warszawską. Tędy jeżdżą także autobusy linii: 187, 401, 517 i 716 oraz nocne N35 i N85. Plac budowy obejmuje też połowę ronda Malessy "Marcysi". Na ulicach Gierdziejewskiego i Cierlickiej, przy skrzyżowaniu z Lalki, został wprowadzony ruch wahadłowy.