Adam Bielan w Sednie Sprawy: "Ochrona naszych władz musi być teraz bardzo czujna"

2024-05-16 12:34
Adam Bielan w Sednie Sprawy: Ochrona naszych władz musi być teraz bardzo czujna
Autor: youtube.com

Ochrona naszych władz musi być teraz bardzo czujna, mówi Adam Bielan. Polityk PiS uważa, że po zamachu na premiera Słowacji mogą uaktywniać się osoby niezrównoważone emocjonalnie, dlatego zalecana jest wyjątkowa ostrożność. Kto odpowiada za Zielony Ład, czy Donald Tusk szczuje na polityków PiS, czy prezydent dobrze radzi sobie w czasie kohabitacji?

Zamach na premiera Roberta Fico

Premier Słowacji Robert Fico został w środę postrzelony w miejscowości Handlova po wyjazdowym posiedzeniu gabinetu. Trafił do szpitala w Bańskiej Bystrzycy, gdzie przeszedł operację.

Nie wiemy jaskie były motywy działań zamachowca, mogłaby to osoba zaburzona psychicznie i to jest najbardziej prawodopbna wersja, ale wszystkie scenariusze muszą zostać zbadane. 

Jeżeli ktoś myśli, że w Parlamencie Europejskim zapadają decyzje, które nie mają wpływu na życie codzienne obywateli, to się grubo myli. Parlament Europejski z buciorami wchodzi w nasze życie w bardzo wielu kwestiach

- dodaje gość Sedna Sprawy. 

Kto odpowiada za Zielony Ład, czy Donald Tusk szczuje na polityków PiS, czy prezydent dobrze radzi sobie w czasie kohabitacji? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

A. BIELAN: TUSK SZCZUJE NA POLITYKÓW PIS