Anna Maria Żukowska w Sednie Sprawy: Kontrolerzy zarabiają bardzo dobrze, także na skale europejską

2022-04-28 10:33
Anna Maria Zukowska w Sednie Sprawy: Kontrolerzy zarabiają bardzo dobrze, także na skale europejską
Autor: youtube.com

Apeluję do kontrolerów o taką refleksję, powyżej swojego dobra prywatnego, na rzecz dobra ogólnego, mówi Anna Maria Żukowska. Posłanka Lewicy twierdzi, że kontrolerzy mają prawo by protestować, ale dodaje, że ich zarobki są nie tylko godne, ale tez bardzo dobre, nawet na tle Europy. Czy Sejm zlikwiduje Izbę Dyscyplinarną SN? Więcej w poniższym artykule.

Likwidacja Izby Dyscyplinarnej 

Bez rozstrzygnięć zakończyło się wtorkowe posiedzenie sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka w sprawie projektów ustaw o zmianach w Sądzie Najwyższym

Wygląda to na celowe przedłużenie prac komicji po to żeby nie można było sfinalizować rozstrzygania tego projektu. Widzę to jako wojnę w szeregach zjednoczonej prawicy 

- podkreśliła Anna Maria Żukowska

Jak dodała, tracą na tym wszyscy. 

Kontrolerzy 

Posłanka Lewicy twierdzi, że kontrolerzy mają prawo by protestować, ale dodaje, że ich zarobki są nie tylko godne, ale tez bardzo dobre, nawet na tle Europy.

"Kontrolerzy zarabiają bardzo dobrze, także na skale europejską. Na ich miejscu rozważyłabym, czy warto kłaść na szali rozwój kraju, bezpieczeństwo i swoje ewentualne podwyżki" - skomentował gość Sedna Sprawy. 

Czy Unia powinna karać za łamanie europejskiej solidarności? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

Sedno Sprawy - Anna Maria Żukowska