Artur Dziambor w Sednie Sprawy: "Ciężko być na tyle głupim, żeby się nie zabezpieczyć"

2022-01-26 10:46
Artur Dziambor: Ciężko być na tyle głupim, żeby się nie zaszczepić
Autor: youtube.com

Podczas rozmowy w środę (26 stycznia) w ramach Sedna Sprawy poseł Konfederacji mówił wprost o złych decyzjach rządu w sprawie nauki zdalnej. Pytany z kolei o szczepienia odpowiedział, że byłby głupi, gdyby się nie zabezpieczył na wszystkie sposoby. Czy jego partia ma takie samo zdanie? Więcej w poniższym artykule.

Jednym z pytań na początku rozmowy z Arturem Dziamborem było, czy Paweł Kukiz powinien stanąć na czele komisji podsłuchowej. Odpowiedź była błyskawiczna. 

Dla konfederacji warunkiem numer jeden jest, żeby w komisji był przedstawiciel konfederacji i aby jego przewodniczący nie startował z list zarówno PiS-u i jak i PO

- podkreślał poseł Konfederacji. 

Dodał także, że Paweł Kukiz jest bardzo zespolony z Prawem i Sprawiedliwością. "Głosuje tak, jak Pis każe w najważniejszych ustawach pomaga."

Nie zabrakło też tematu dotyczącego szczepienia. Dlaczego poseł konfederacji się zaszczepił?

Przechodziłem COVID-19 jeszcze zanim była szczepionka. Nigdy w życiu nie byłem w szpitalu w tak ciężkim stanie. Jako Konfederacja nie namawiamy do tego żeby się nie szczepić, tylko żeby Państwo nie zmuszało do szczepienia. To kolosalna różnica 

Dodał, że ciężko być na tyle głupim, żeby się nie zabezpieczyć.

W odniesieniu do zamknięcia szkół gość Sedna Sprawy i tym samym były nauczyciel mówił o tym, że to złe rozwiązanie. Czy można było zatem tego uniknąć? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.