Janusz Korwin-Mikke w Sednie Sprawy: "O koalicji będziemy rozmawiać z PO i z PiS-em"

2023-03-22 11:28
Janusz Korwin-Mikke w Sednie Sprawy: O koalicji będziemy rozmawiać z PO i z PiS-em
Autor: youtube.com

O koalicji będziemy rozmawiać z PO i z PiS-em, mówi Janusz Korwin-Mikke. Poseł Konfederacji twierdzi, że jego formacja będzie prowadziła twarde negocjacje na temat wejścia do przyszłego rządu. Więcej w poniższym materiale.

Krzysztof Bosak i Sławomir Mentzen 

Liderzy konfederacji zdaniem Korwina Mikke to dwaj głównie kandydaci do prezydentury. "Kaczyński i Tusk się wzajemnie zniszczą" - dodaje.

Poseł Konfederacji twierdzi, że jego formacja będzie prowadziła twarde negocjacje na temat wejścia do przyszłego rządu. "zobaczymy jaka będzie sytuacja, nie będziemy mieli samodzielnej władzy. Trzeba będzie zobaczyć, kto nam więcej zaproponuje z realizacji naszego programu" 

Poseł Konfederacji twierdzi, że jego formacja będzie prowadziła twarde negocjacje na temat wejścia do przyszłego rządu.

Konfederacja boi się wypowiedzi Korwina Mikke? Na to pytanie prezes odparł, że "gdyby jego wystąpienia szkodziły partii, to TVP i TVN zapraszałyby mnie codziennie".

Inflacja

"Nie mam pojęcia co sobie planuje rząd. Ku ogólnemu zdumieniu, ceny paliw na rynkach światowych spadają. Nikt nie powstrzyma jednak rządu to tego, żeby dalej rozdawać pieniędzy" - mówił 

Dlaczego Korwin obawia się pokonania Rosji przez Ukrainę, czy uważa, że duet Mentzen-Bosak, to najlepsze co Konfederacja ma do pokazania wyborcom? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

J. KORWIN-MIKKE: BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ O KOALICJI Z PO I Z PISEM