Krzysztof Gawkowski w Sednie Sprawy: "Sikorski powinien zostać medialnie zakneblowany"

2022-09-30 11:28
Krzysztof Gawkowski w Sednie Sprawy: Sikorski powinien zostać medialnie zakneblowany
Autor: youtube.com

Sikorski powinien zostać medialnie zakneblowany, mówi Krzysztof Gawkowski. Zdaniem szefa klubu Lewicy, Platforma Obywatelska powinno ostro zareagować po głośnej wypowiedzi byłego szefa MSZ-u na temat uszkodzonych gazociągów. Więcej w poniższym artykule.

Władimir Putin podpisał dekrety o uznaniu obwodów chersońskiego i zaporoskiego za niezależne terytoria - informuje prokremlowska agencja Ria Nowosti. Zgodnie z zapowiedziami, Putin w piątek włączy do Rosji cztery okupowane ukraińskie obwody. Zdanie w tej sprawie  wyraził gość Sedna Sprawy. 

Nie wierzę, że wojna zakończy się w krótkim czasie. To, co robi Putin, to chęć budowania tego, co obiecał, czyli wielkiego imperium rosyjskiego

- komentuje Krzysztof Gawkowski

Na pytanie odnoście tego, jaka powinna być reakcja PO wobec Radosława Sikorskiego, odparł, że  "zakaz odzywania się w mediach, także społecznościowych, przez kilka miesięcy". 

Dlaczego Gawkowski nie wierzy już we wspólną listę opozycji, jak powinno zareagować NATO na użycie przez Rosję taktycznej broni jądrowej? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.