Krzysztof Sobolewski w Sednie Sprawy: "PiS ma największą zdolność koalicyjną"

2023-03-27 11:24
Krzysztof Sobolewski w Sednie Sprawy: PiS ma największą zdolność koalicyjną
Autor: youtube.com

PiS ma największą zdolność koalicyjną, mówi Krzysztof Sobolewski. Sekretarz generalny Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że inne partie wysyłają do PiS sygnały dotyczące już powyborczej współpracy. Więcej w poniższym artykule.

Gość Sedna Sprawy odniósł się do ostatnich zapowiedzi Platformy Obywatelskich. Mowa o kredycie mieszkaniowym czy dodatku dla pracujących mam. Zdaniem sekretarz generalnego Prawa i Sprawiedliwości gdyby te propzycje padył ze strony PiSu to byłby przynajmniej wiarygodne

Charakteryzujemy się tym, że jak coś obiecujemy, to później wprowadzamy w życie. Bywało, że  wprowadzamy i trochę gorzej to wychodzi, ale staramy sie dotrzymywać słowa.

- zaznaczył Krzysztof Sobolewski.

"Te propozycje są patykiem na wodzie pisane" - dodał.

Gdyby mierzyć zdolności koalicyjne Prawa i Sprawiedliwości tym, jakie otrzymujemy sygnały z różnych środowisk, to PIS ma w tej chwili największą zdolność koalicyjną

- podkreślał podczas rozmowy w Sednie Sprawy. 

Czy Unia zablokuje środki z Funduszu Spójności, jak polityk PiS ocenia obietnice wyborcze Platformy, czy stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego uniemożliwia mu włączenie się w kampanię? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

K. SOBOLEWSKI: PIS MA NAJWIĘKSZĄ ZDOLNOŚĆ KOALICYJNĄ