Lidl wydał specjalny komunikat. Prosi o zwrot niebezpiecznego produktu

2023-08-02 14:27
sklep
Autor: Pixabay.com

Zabawka może stanowić zagrożenie dla korzystającego z niej dziecka. Chodzi o huśtawkę dla dzieci, której użytkowanie może być niebezpieczne. Sieć sklepów Lidl prosi o jej zwrot.

Sieć sklepów Lidl poinformowała klientów, że z obrotu zostaje wycofany popularny artykuł dla dzieci. Okazuje się, że towar został wycofany ponieważ może być niebezpieczny dla najmłodszych. Mowa o: Huśtawka 3 w 1 marki Playtive o numerze (IAN) 388000_2104.

Firma OWIM GmbH & Co. KG w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z rynku artykuł „Huśtawka 3 w 1” marki „Playtive” o numerze (IAN) 388000_2104 (patrz tabliczka znamionowa z tyłu artykułu)

- podano w komunikacie. 

Jak czytamy dalej, zabawka może stanowić zagrożenie dla korzystającego z niej dziecka.

"W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć sytuacji, w której dojdzie do niekontrolowanego przechylenia siedziska huśtawki do przodu bądź do tyłu. Ze względu na możliwe ryzyko zranienia firma OWIM GmbH & Co. KG prosi zatem wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu"