Piotr Zgorzelski w Sednie Sprawy: "Nie zgodzimy się na adopcję dzieci w związkach partnerskich"

2024-06-20 14:49
Piotr Zgorzelski w Sednie Sprawy: Nie zgodzimy się na adopcję dzieci w związkach partnerskich
Autor: youtube.com

Nie zgodzimy się na adopcję dzieci w związkach partnerskich, mówi wicemarszałek Sejmu z PSL. Zdaniem Piotra Zgorzelskiego rządowy projekt w tej sprawie nie powinien zawierać takich rozwiązań.

Nic co dane  nie będzie zabrane 

Hasło wielokrotnie słyszane w kampanii ciągle obowiązuje? Jak komentował gość Sedna Sporawy, władza jest od tego żeby realizować potrzeby obywateli. "Bez znaczenia kto rządzi to hasło powinno obowiązywać zawsze" - dodał. 

Mamy zapewnienie z Ministerstwa Klimatu, że podwyżkom, które mają być wprowadzone, będą towarzyszyły działa osłonowe dla najuboższych. To hasło powinno być uczciwie realizowane

Na pytanie prowadzącego o to, czy PSL i Polska 2050 powinny mieść wspólnego kandydata na prezydenta, gość Sedna Sprawy odpadł, że to decyzja liderów. 

Niech oni najpierw się dogadają, przedstawią nam sytuację w klubie i będziemy jechali dalej. Jestem za tym żeby projekt Trzeciej Drogi dalej trwał.

Czy Jarosław Kaczyński powinien obawiać się więzienia czy Trzecia Droga zostanie zlikwidowana? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.

P. ZGORZELSKI: NIE ZGODZIMY SIĘ NA ADOPCJĘ DZIECI W ZWIĄZKACH PARTNERSKICH