Pogarsza się stan zdrowia Putina? Pojawiły się nowe informacje

2022-05-30 8:34
Putin, Rosjanie
Autor: pixabay.com

"Daily Mirror” przekazał słowa rosyjskiego szpiega z Federalnej Służby Bezpieczeństwa pracującego dla Zachodu, który informuje, że Władimir Putin choruje na ciężką odmianę raka. Występują u niego coraz większe problemy ze wzrokiem, a "jego mięśnie drżą".

Od początku wojny w Ukrainie jest głośno na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Dyskutuje się o jego wyglądzie, o rzekomych chorobach, na które ma cierpieć.

Marek Biernacki, poseł KP-PSL i były szef MSWiA mówi w Radiu Plus, ż jego zdaniem działania prezydenta Rosji wpisują się w szerszą perspektywę. – Władimir Putin już dawno oderwał się od rzeczywistości – ocenia Biernacki.

Brytyjskie media piszą o słabnącym stanie zdrowia prezydenta Rosji. Według dziennika Daily Mirror, Putin ma mieć problemy z widzeniem i tracić wzrok. Cierpi także na bóle głowy. Gdy pojawia się publicznie, potrzebuje kartek z dużymi napisami, by odczytać przemówienie. Dodatkowo kończyny prezydenta Rosji mają "drżeć w niekontrolowany sposób".

Co więcej, lekarze mieli już poinformować Putina o jego złym stanie. Jak podają media, prezydentowi Rosji "zostały 2-3 lata życia". Jednak gdy Putin odejdzie, to jego śmierć może i tak być utrzymywana w tajemnicy przez tygodnie, jeśli nawet nie miesiące.