Polska - Belgia. Po nieudanym rewanżu w internecie zawrzało od komentarzy!

2022-06-15 13:00
Polska - Belgia. Po nieudanym rewanżu w internacie zawrzało od komentarzy!
Autor: twitter.com

Mecz Polska - Belgia we wtorek (14 czerwca) rozpoczął się o godzinie 20.45 na PGE Narodowym w Warszawie. To była szansa Polaków na rewanż! Niestety, przy wypełnionym po brzegi stadionie, Polska przegrała w meczu 4. kolejki Ligi Narodów z Belgią 0:1 (0:1) ustępując klasą swoim przeciwnikom znacznie wyraźniej, niż mógł sugerować wynik.

Belgowie po raz kolejny zwyciężyli w meczu z polską reprezentacją. Piłkarze Roberto Martineza umacniają się na drugim miejscu grupy A4 Ligi Narodów. Jedyną bramkę w meczu strzelił Michy Batshuayi.

Ofensywnie Polacy byli przez 80 minut tak bezradni, że do momentu sytuacji z końcówki uzasadnione były myśli, czy czasem mecz w Brukseli pod tym względem nie był w naszym wykonaniu lepszy - czytamy na portalu goal.pl. Jak dodają twórcy artykułu: "Największym pozytywem po tym spotkaniu jest to, że nie każdy mecz musimy grać z Belgami"

Choć podczas meczu było wiele momentów, które wskazywałyby na to, że Polska zremisuje z przeciwnikiem, po ostatnim gwizdku w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy krytyki, ale i nie tylko.