Sławomir Nitras w Sednie Sprawy: "Wybory będą testem przywództwa dla Tuska? To oczywiste"

2023-03-24 12:01
Sławomir Nitras w Sednie Sprawy: Wybory będą testem przywództwa dla Tuska? To oczywiste
Autor: youtube.com

Jestem przeciwko Konkordatowi i za małżeństwami homoseksualnymi, mówi Sławomir Nitras. Polityk Platformy Obywatelskiej dodaje, ze ciągle aktualne sa jego słowa o potrzebie "opiłowania Katolików z przywilejów". czy wybory będą testem przywództwa dla Donalda Tuska? Więcej w poniższym artykule.

licytowanie się z PiS

Partia PO zapowiedziała, że po wyborach parlamentarnych w 2023 roku zamierza zaoferować jeszcze bardziej korzystne rozwiązanie: kredyt oprocentowany na poziomie 0% dla osób w wieku od młodości do 45 lat, którzy kupują swoje pierwsze mieszkanie. Ponadto Donad Tusk zapowiedział także 1500 zł dodatku dla mam. 

Wiemy jakie to kosztowne, żeby dziecko przyjąć w domu, wydaje mi się, że ta pozycja jest ciekawa. PiS dał 500 plus ale i poczucie kompletnego niepokoju jeżeli chodzi o opiekę zdrowotną dla dzieci, przedszkola czy żłobki.

- komentował gość Sedna Sprawy. 

jak dodał Sławomir Nitras, wprowadzenie nowych świadczeń nie oznacza likwidowanie obecnych. 

Polityk Platformy Obywatelskiej dodaje, ze ciągle aktualne sa jego słowa o potrzebie "opiłowania Katolików z przywilejów".

Zapytany o to, czy wybory będą testem przywództwa dla Donalda Tuska odparł, że to oczywiste. "Pan mnie zaprasza, żeby rozmawiać o porażce PO? Skupiamy się na innych scenariuszach" - odparł w rozmowie z prowadzącym, Jackiem Prusinowskim. 

Tusk, czy Trzaskowski - na pytanie, o to kto jest najbardziej charyzmatycznym i popularnym politykiem, polityk Platformy Obywatelskiej odparł, że ogromnym zasobem jest zarówno Tusk jak i Trzaskowski. 

S. NITRAS: WYBORY BĘDĄ TESTEM PRZYWÓDZTWA DLA TUSKA? TO OCZYWISTE