Trwa głosowanie na najlepsze plaże w Polsce. Kto znajdzie się na podium rankingu?

2024-06-06 9:27
plaża
Autor: 12019/Pixabay.com

Najlepsza plaża dla aktywnych, dla imprezowiczów lub INSTAplaża. To tylko kilka z kategorii w najnowszym plebiscycie Travelist.pl. Po raz pierwszy jednak, tytuły przyznane zostaną aż w 5 rożnych kategoriach.

Ranking plaż 2024. W tym roku wybieramy spośród 5 kategorii 

Już po raz 11. eksperci z Magazynu Travelist.pl  wzięli pod lupę polskie plaże. W tym roku poznamy 11 miejsc wartych naszej uwagi podczas wypadu nad morze. Po raz pierwszy jednak, tytuły przyznane zostaną aż w 5 rożnych kategoriach. Najlepsze kąpieliska na polskim wybrzeżu, spośród nominowanych przez eksperckie jury, wybiorą internauci.

Trwa głosowanie na najlepsze plaże w Polsce. Które najlepsze dla rodzin, a które na imprezę? 

W tym sezonie nasi eksperci nominowali 15 plaż w konkursie głównym na Plażę Roku 2024 oraz wytypowali po 10 dodatkowych nominacji w 4 kategoriach tematycznych:

  • Najlepsza plaża dla rodzin
  • Najlepsza plaża dla aktywnych
  • Najlepsza INSTAplaża - dla romantyków i łowców pięknych ujęć
  • Najbardziej imprezowa plaża

Nominacje ekspertów z Magazynu Travelist do tytułu Plaży Roku otrzymały: Świnoujście, Kołobrzeg, Półwysep Helski (duża plaża na cyplu), Sopot, Gdańsk (plaża Stogi), Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Ustka, Jarosławiec (plaża “Dubaj”), Mielno, Międzyzdroje, Dębki, Ustronie Morskie, Trzęsacz oraz Władysławowo.

Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone voucherami do wykorzystania na portalu Travelist.pl w wysokości: 1000 zł (za zajęcie I miejsca), 500 zł (II miejsce) i 300 zł (III miejsce). Głosowanie trwa do 9 czerwca - przypomina urząd miasta we Władysławowie. 

Pełna lista nominowanych miejsc znajduje się na stronie magazynu.