Wojciech Skurkiewicz w Sednie Sprawy: Ofensywa Ukrainy jest przełomowa dla losów wojny

2022-09-12 11:46
Wojciech Skurkiewicz w Sednie Sprawy: Ofensywa Ukrainy jest przełomowa dla losów wojny
Autor: youtube

Groby w Moskwie i Petersburgu zmienią postawę Rosjan, mówi wiceminister obrony. Zdaniem Wojciecha Skurkiewicza Rosja coraz częściej wysyła na front nie tylko żołnierzy ze Wschodnich części kraju, ale z największych miast, co świadczy o poważnych problemach w armii. Więcej w dzisiejszym Sednie Sprawy.

Poniedziałkowym (12 września) gościem Sedna Sprawy był Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony. Pytany był o przełom i znaczące zmiany za naszą wschodnią granicą. Czy to znacząca zmiana czy jedynie rzecz o propagandowym znaczeniu?

- komentował kość Sedna Sprawy.

Dodał, że pomoc dla walczącej armii zarówno z Polski, jak i Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii jest nastawiona na to, aby Ukraina mogła bronić swojej suwerenności. "Warto zauważyć, że ten nowoczesny sprzęt, który jest dostarczany, przynosi dziś efekty" - dodawał.

Zdaniem Wojciecha Skurkiewicza Rosja coraz częściej wysyła na front nie tylko żołnierzy ze Wschodnich części kraju, ale z największych miast, co świadczy o poważnych problemach w armii.

Na jakie uzbrojenie wydany zostanie rekordowy budżet obronny, czy liczba żołnierzy w Polsce rośnie, czy maleje? Polecamy dzisiejsze Sedno Sprawy.