Stal Gorzów wydała oświadczenie

2022-06-09 12:50
Stal Gorzów
Autor: www.stalgorzow.pl Stal Gorzów

Stal Gorzów wydała oświadczenie w sprawie zatrzymania prezesa Marka G. Klub poinformował, że ostatnie doniesienia medialne nie będą komentowane przez władze klubu, gdyż nie dotyczą działalności Stali Gorzów.

Klub Sportowy Stal Gorzów konsekwentnie realizuje swoje cele sportowe na sezon 2022. Rywalizacja w PGE Ekstralidze, organizacja Speedway Grand Prix, a także przygotowanie sekcji piłki ręcznej do rozgrywek w Lidze Centralnej to najważniejsze priorytety dla władz klubu.

Klub Stal Gorzów pragnie poinformować, że ostatnie doniesienia medialne nie będą komentowane przez władze klubu, gdyż nie dotyczą działalności Stali Gorzów. Klub funkcjonuje normalnie. Zgodnie ze statutem decyzje mogą być podejmowane nadal bez przeszkód przez pozostałych członków zarządu klubu.  

Rywalizacja na arenach sportowych zawsze była dla nas priorytetem i tak zostanie. Obecnie skupiamy się na najbliższym meczu ligowym w Ostrowie Wielkopolskim.

Prosimy również o powściągliwość w komentarzach. Przypominamy, że każdy obywatel do czasu wydania prawomocnego wyroku w sprawie karnej korzysta z instytucji domniemania niewinności.

Zarząd KlubuStali Gorzów