Powstała aplikacja Rodzina Rodzin. Ma wzmocnić polskie małżeństwa

2022-12-14 21:00 STAN
Powstała aplikacja Rodzina Rodzin. Ma wzmocnić polskie małżeństwa
Autor: pixabay.com Powstała aplikacja Rodzina Rodzin. Ma wzmocnić polskie małżeństwa

Powstała aplikacja Rodzina Rodzin. To projekt stworzony przez stowarzyszenie Apostolskie Rodzina Rodzin. Jego celem jest wzmacnianie polskich małżeństw.

Projekt „Rodzina Rodzin” stanowi część długofalowej, wieloletniej pracy stowarzyszenia na rzecz polskich rodzin. Multimedialne innowacyjne narzędzia, odpowiadające na potrzeby młodego pokolenia spędzającego coraz więcej czasu w wirtualnej rzeczywistości, mają dotrzeć do młodych ludzi z treściami prorodzinnymi, edukacyjnymi i społecznościowymi. Będą one wykorzystywane w pracy poradni rodzinnej, która funkcjonuje od 2014 roku, w celu wzmacniania polskich rodzin.

Czytaj także: Papież apeluje: w Boże Narodzenie pamiętajmy o Ukraińcach

Aplikacja „Rodzina Rodzin” zawiera nowoczesne i praktyczne materiały, które mogą pomóc w rozwoju małżeństwa oraz kształtowaniu dobrych relacji w rodzinie. Jest skierowana przede wszystkim do małżonków, rodziców i narzeczonych. Może stanowić narzędzie do pracy wolontariuszy i liderów organizacji pracujących na rzecz wzmacniania polskich rodzin.

Aplikacja jest zbudowana z trzech głównych działów edukacyjno-informacyjnych:

  • źródło,
  • in-spiracja,
  • więź.

Przechodząc kolejne etapy aplikacji użytkownik spotka się z konkretnymi propozycjami rozwoju m.in.: w formie coachingu, poradników, testów. Mają one stanowić inspirację dla praktycznego wykorzystania w życiu codziennym. Aplikacja ma zachęcać do systematycznej pracy.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz >>TUTAJ<<.

źródło: Katolicka Agencja Informacyjna