Co nowego na dużym ekranie w Koszalinie?

2023-12-08 15:25
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

Po dwudziestu latach znowu wchodzi na ekrany kin świąteczna komedia „To właśnie miłość”. Seanse tylko w ten weekend. Poza tym premiera filmu familijnego „WONKA” , a dla najmłodszych „Kicia Kocia pod choinkę”. Zaplanowane są również wydarzenia i projekcje specjalne.

Po weekendzie można wybrać się m. in. na Kino Konesera, a w nim film „Maestro” o relacji dyrygenta i kompozytora Leonarda Bernsteina oraz Felicii Montealegre Cohn Bernstein. W ramach cyklu Kultura Dostępna kino pokaże polski thriller „DOPPELGÄNGER. Sobowtór”.

W stałym repertuarze jest m. in. polska komedia świąteczna „Uwierz w Mikołaja”, film „Napoleon” w reżyserii Ridleya Scotta, „Chłopi” oraz „Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży”. Propozycja dla dzieci to, oprócz bajki „Kicia Kocia pod choinkę”, film familijny „Życzenie” oraz „Trolle 3”.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.