Co nowego od dziś w kinach?

2024-01-19 16:02
Helios Dream
Autor: Kino Helios Polska

Trzy premiery: Biedne istoty oraz dwa filmy familijne „Ekipa z dżungli” oraz „Pies i robot” wchodzą od dziś na ekrany jednego z koszalińskich multipleksów.

"Biedne istoty" to film dla dorosłych widzów - opowieść o ewolucji młodej kobiety, która zostaje przywrócona do życia przez genialnego i niekonwencjonalnego naukowca.

Dla tych najmłodszych aż dwie propozycje: „Ekipa z dżungli – misja ratunkowa” – to opowieść o tajemniczym superłotrze, który pokrywa dżunglę eksplodującą pianą, która wybucha przy najmniejszym kontakcie z wodą, do akcji wkraczają zwierzaki z dzikiej paki. Aby uratować ekosystem i dziewiczą przyrodę, dzielny goryl i jego kumple wyruszą balonem w zapierającą dech w piersiach podróż. Film od lat 4.

Natomiast „Pies i robot” to animacja w której nowojorski czworonóg dzięki koledze wreszcie odżywa. Ma już z kim przez długie godziny grać w gry, jeździć na rolkach i podziwiać zachody słońca. Podczas pewnej wizyty nad morzem zdarza się jednak nieszczęśliwy wypadek: Robot rdzewieje i znieruchomiały grzęźnie w piasku. Poza nowościami nadal na ekranie „Fuks 2” oraz „Powstaniec 1863”. W koszalińskim multiplexie cały czas jeszcze do zobaczenia nowa wersja „Akademii Pana Kleksa” i film „Wyfrunięci”. W poniedziałek (22 stycznia) kolejny seans w ramach „Kina konesera” a w czwartek (25 stycznia) w ramach Kultury dostępnej „Chłopi.