I Festiwal Less Stress w Słupsku

2021-10-13 16:28
Less Stress
Autor: materiały prasowe Less Stress

Jak walczyć ze stresem i jak go kontrolować? Odpowiedzi m. in. na te pytania uzyskamy podczas I Festiwalu Less Stress w Słupsku. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend w przestrzeniach Emcek-u i Parku Wodnego Trzy Fale.

Na piątek, sobotę i niedzielę organizatorzy zaplanowali wiele warsztatów i wykładów na temat naturalnych sposobów radzenia sobie z trudnościami i stresem oraz spotkania autorskie.

-Celem wydarzenia jest zapoznanie mieszkańców Słupska i okolic z naturalnymi narzędziami radzenia sobie ze stresem. Jesteśmy w czasie post pandemicznym i wokół dużo jest tego stresu. Czasami nam się wydaje, że nie jesteśmy zestresowani, ale stres możemy odczuwać także podświadomie. Chcemy pokazać słupszczanom jak zapobiegać wyczerpaniu i wypaleniu, jak na bieżąco radzić sobie z trudnościami, czy nadmierną emocjonalnością, jak zapobiegać negatywnym skutkom stresu- mówi Monika Witkowska, jedna z organizatorów festiwalu.

I Festiwal Less Stress otworzy spotkanie autorskie w Cepelin Books, będzie to w piątek o godz. 18.00. Przez dwa kolejne dni, w sobotę i niedzielę, równolegle, w dwóch lokalizacjach obywać się będą cykle wykładów i warsztatów. Tematyka oscylować będzie wokół metod świadomego i spokojniejszego życia. Udział w festiwalu jest biletowany, na każdy wykład lub warsztat jest osobna wejściówka, którą można kupić na stronie internetowej wydarzenia.