Izabela Trojanowska gwiazdą IV Koncertu Charytatywnego Fundacji Przymierze

2023-12-08 16:02
konferencja zapowiadająca IV Koncert Charytatywny Fundacji Przymierze
Autor: Magda Wanowska-Miksa To będzie IV koncert na rzecz budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego.

Izabela Trojanowska z zespołem wystąpią podczas IV Koncertu Charytatywnego Fundacji Przymierze. Celem wydarzenia jest wsparcie budowy Centrum pielgrzymkowo – turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

- Tym razem ten cel jest taki konkretny. To dalsze prace związane z wykańczaniem kawiarni na Górze Chełmskiej, która nosi nazwę Cafe Chełmska. Pozostało nam do zrobienia jedno z pomieszczeń, czyli zmywalnia, bez której kawiarnia nie może zaistnieć, a chcielibyśmy, aby ruszyła wiosną

-mówi siostra Paulina Małgorzata Kopacz z Fundacji Przymierze.

Listen to "s. Paulina Małgorzata Kopacz z Fundacji Przymierze" on Spreaker.

Gwiazdą IV Koncertu Charytatywnego Fundacji Przymierze będzie Izabela Trojanowska, piosenkarka, która nieprzerwanie występuje na scenie od lat 80. Artystka na koncercie zaprezentuje wraz z zespołem utwory ze swoich dotychczasowych płyt, nie zabraknie największych przebojów jak utwór „Wszystko czego dziś chcę" czy „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz "Pieśń o cegle".

Podczas koncertu odbędą się także licytacje obrazów, a wszystko poprowadzi dziennikarz Mateusz Prus.

Listen to "Mateusz Prus, dziennikarz" on Spreaker.

Koncert charytatywny dla Góry Chełmskiej odbędzie się w piątek, 29 grudnia o godz. 19 w Filharmonii Koszalińskiej. Bilety cegiełki można zakupić w kasie Filharmonii oraz na Górze Chełmskiej.