Jakie premiery filmowe w nadchodzący weekend?

2024-02-01 15:19
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

Dla małych dzieci „Świnka Peppa- impreza w kinie”, a dla trochę starszych druga część filmu „Cudowny chłopak”- to dwie kinowe premiery tego weekendu. Ponad to na dużym ekranie można zobaczyć komedię „Baby boom, czyli KOGEL MOGEL 5”, thriller historyczny „Kos”, opowiadający o Tadeuszu Kościuszce oraz komediodramat „Przesilenie zimowe”. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie także seansów specjalnych.

Na młodszych widzów w kinach czeka film animowany „Wyfrucięci”, „Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa” oraz nowa odsłona „Akademii Pana Kleksa”, uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. W rolach głównych Tomasz Kot, Antonina Litwiniak i Piotr Frączewski.

7 lutego zaplanowano seans w ramach comiesięcznego Kina Kobiet. Tym razem motywem przewodnim zabawy przed filmem będą pszczoły, a to dlatego, że zostanie wyświetlony film „Miłość jak miód”. To polska komedia obyczajowa, opowiadająca historię dwóch przyjaciółek po pięćdziesiątce, które nie wierzą, że ich życie może zmienić się na lepsze. Wybierając się do kina przekonamy się czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki, czy zdobędą się na odwagę, żeby rozpocząć nowy rozdział w życiu i czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.