Koncert Noworoczny w Połczynie-Zdroju

2024-01-05 8:54
Koncert Noworoczny w Połczynie-Zdroju
Autor: materiały prasowe

Podczas tego koncertu usłyszymy najpiękniejsze świąteczne utwory, ale w nowych aranżacjach. W połczyńskim Centrum Kultury zagra zespół Wonky Town, który tworzą studenci oraz absolwenci Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Artyści wystąpią w 10 osobowym składzie. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta, ponieważ zabrzmi jednocześnie saksofon, fortepian, gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, wokal oraz kwartet smyczkowy.

Podczas koncertu Wonky Town zaprezentuje największe muzyczne przeboje świąteczne w niekonwencjonalnych aranżacjach. Będzie można usłyszeć m.in. aranżacje w różnorodnych stylistykach jazzowych, takich jak swing czy bossa nova. W programie koncertu znalazły się m. in. takie utwory jak „It's Beggining To Look A Lot Like Christmas”, „Santa Claus Is Coming To Town” czy „Jingle Bells Rock” oraz „Let It Snow”.

Wydarzenie pierwotnie było zaplanowane podczas Połczyńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 22 grudnia na Placu Wolności, jednakże z uwagi na warunki atmosferyczne zostało przeniesione na 7 stycznia 2024 roku.

Koncert Noworoczny w wykonaniu zespołu Wonky Town w Połczynie-Zdroju odbędzie się 7 stycznia, w auli CK przy ul. Wojska Polskiego 54, o godzinie 15:00. Wstęp wolny.