Lutowe atrakcje dla rodzin w Lądowisku Kultury w Redzikowie

2024-02-09 16:10
Zimowe bajkowisko w Lądowisku Kultury
Autor: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo Zimowe bajkowisko w Lądowisku Kultury cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Regularne spotkania w ramach głośnego czytania bajek i kreatywnego klubu rodzica powracają w lutym do Lądowiska Kultury i dostarczą niezapomnianych chwil zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Kreatywny Klub Rodzica – Warsztaty tworzenia Eko-Toreb

W ramach Kreatywnego Klubu Rodzica, w sobotę 17 lutego o godzinie 11:00, organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na warsztaty dekorowania płóciennych eko-toreb. Pod okiem doświadczonej animatorki Pauliny Bieg – Polny Groszek, uczestnicy będą mieli okazję stworzyć unikatowe, ekologiczne torby, ozdabiając je według własnych pomysłów.

Bajkowisko - Głośne Czytanie Bajek z Wiesławem Dawidczykiem

W kolejną sobotę, 24 lutego, również o godzinie 11:00, odbędzie się Bajkowisko, podczas którego znany i doświadczony słupski aktor Wiesław Dawidczyk, zaprasza na głośne czytanie bajek z akompaniamentem gitary. Podczas wydarzenia dorośli, jak i dzieci, wybiorą się w niezwykłą podróż przez zimowe opowieści. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.