Mecz reprezentacji Polski i Azerbejdżanu w Koszalinie

2023-02-14 17:21
konfa
Autor: materiały prasowe

Przed nami wielkie sportowe emocje. Na początku marca rozegrany zostanie mecz Polska – Azerbejdżan, którego stawką będzie pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej w walce o awans do Mistrzostw Świata w futsalu.

Koszalin w ostatnich latach czterokrotnie gościł Reprezentację Polski w futsalu. Biało-czerwoni mierzyli się z Białorusią, Francją, Brazylią i Węgrami. Azerbejdżan to 14 siła światowej halowej piłki nożnej. Dla porównania biało-czerwony plasują się na 25 pozycji w rankingu FIFA Futsal. Faworytami spotkania będą Azerowie, tym bardziej, że to oni wygrali pierwszy mecz grupowy z Polską 4:3. Aby myśleć o awansie do kolejnej rundy eliminacyjnej z pierwszego miejsca, nasi piłkarze muszą pokonać rywali różnicą co najmniej dwóch goli. Mecz Polska – Azerbejdżan w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata odbędzie się 7 marca o godzinie 20:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich w Koszalinie. Bilety na stronie www.abilet.pl od 15 lutego.

mecz
Autor: materiały prasowe
Listen to "prezydent Koszalina Piotr Jedliński, prezes zachodniopomorskich struktur PZPN Maciej Mateńko i wiceprezes Jarosław Burzak" on Spreaker.