Mika Urbaniak i Victor Davies w Redzikowie: Wyjątkowy Wieczór z Repertuarem "The Beatles i Nie Tylko..."

2024-01-24 14:45
Mika Urbaniak zaśpiewa w Redzikowie
Autor: materiały prasowe Mika Urbaniak zaśpiewa w Redzikowie

W piątek, 26 stycznia, o godzinie 18:00, Lądowisko Kultury w Redzikowie będzie gościć wyjątkowy koncert Miki Urbaniak i Victora Daviesa, którzy zaprezentują swoją interpretację przebojów "The Beatles i nie tylko...".

Artyści zaprezentują największe hity legendarnej Czwórki z Liverpoolu w nowych, akustycznych aranżacjach autorstwa utalentowanego producenta muzycznego Victora Daviesa. Koncert obfitować będzie w jazz, pop, r&b, elektro, a także instrumentalne i wokalne improwizacje, zainspirowane nieśmiertelnym dziedzictwem The Beatles.

O Mice Urbaniak:

Mika Urbaniak - profesjonalna muzyk od wieku 13 lat, wychowywana przez legendarne ikony jazzu Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka. Od lat podbija serca miłośników różnorodnych gatunków muzycznych. Artystka koncertuje na całym świecie i dzieliła scenę m.in. z Lenny Whitem, Tomem Browne'em, Quincy Jonesem i wieloma innymi.

O Victorze Daviesie:

Victor Davies - muzyk z korzeniami angielskimi i afrykańskimi, od 14 lat kreuje porywającą muzykę, łącząc w niej akustyczną i popową estetykę. Jego dźwięki zdobyły uznanie na całym świecie, a artysta współpracował m.in. z Quincy Jonesem, Richardem Boną, czy Royem Hargrove'em. Jako producent dwóch albumów dla Miki Urbaniak, zdobył tytuł "Best Album Pop" i zyskał uznanie krytyków oraz dziennikarzy muzycznych.

Więcej informacji na www.gminaredzikowo.pl w zakładce STREFA KULTURY.