Nóż w sercu

2021-10-11 14:48
Elżbieta K. usłyszy zarzut zabójstwa swojego konkubenta
Autor: Materiały prasowe

Zatrzymana wczoraj (10.10.21) w Koszalinie kobieta podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta jutro usłyszy zarzuty.

Zatrzymana wczoraj (10.10.21) w Koszalinie kobieta podejrzana o zabójstwo swojego konkubenta jutro usłyszy zarzuty. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w niedzielę w mieszkaniu przy ulicy Batalionów Chłopskich, które oboje zajmowali. 48-latka miała nożem zadać jeden cios w serce swojemu 41-letniemu partnerowi. Mężczyzna był reanimowany, ale bezskutecznie. Zmarł po przewiezieniu na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

- Po przyjeździe policji Elżbieta K. tłumaczyła, że jej konkubent wszedł do mieszkania już z raną klatki piersiowej, jednak policjanci nie stwierdzili śladów krwi na klatce schodowej, czy na podwórku kamienicy. Kobieta przyznała się do tego, że to ona ugodziła partnera nożem – powiedział Radiu Plus rzecznik prokuratury Okręgowej w Koszalinie, prokurator Ryszard Gąsiorowski.

Podczas zatrzymania Elżbieta K. była nietrzeźwa, dlatego śledczy przesłuchają ją dopiero jutro i wtedy usłyszy zarzut zabójstwa. Sekcję zwłok jej konkubenta zaplanowano na czwartek. Wiadomo, że w momencie zabójstwa w mieszkaniu przy Batalionów Chłopskich przebywała jeszcze pełnoletnia córka Elżbiety K. oraz jej partner.

Za zabójstwo grozi od 8 lat pozbawienia wolności nawet do dożywocia.