Piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin zagrają z drużyną MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Mecz w najbliższy piątek.

2021-10-21 14:23
Piłkarki ręczne Młynów Stoisław Koszalin zagrają z drużyną MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Autor: Piłka Ręczna Koszalin

W piątek, 22 października 7. seria rozgrywek PGNiG Superligi piłki ręcznej kobiet. Swój ostatni mecz pierwszej rundy szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin rozegrają w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Podejmą zespół MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Piotrkowianki bardzo dobrze radziły sobie na parkietach Superligi w ubiegłym sezonie. Zakończyły go na dobrej, czwartej pozycji plasując się tuż nad koszaliniankami. W tym roku obie ekipy spisują się nieco gorzej, zajmując kolejno 6. i 7. miejsce. Pewne jest jednak, że drużyny wciąż prezentują podobny poziom. Kibice z pewnością zobaczą ciekawą i wyrównaną walkę o punkty.

Na razie nie wiadomo kiedy do gry w koszalińskim zespole powróci kontuzjowana kapitan, Adrianna Nowicka. Długo na parkiecie nie zobaczymy też Emilii Kowalik, która doznała urazu w starciu z Perłą Lublin. Zawodniczka przeszła operację i powoli wraca do zdrowia.

Spotkanie 7. serii w piątek, 22 października o godzinie 20 w koszalińskiej hali widowiskowo-sportowej. Transmisję można też śledzić za pośrednictwem portalu emocje.tv.