Rekolekcje, które mogą pomóc w walce z depresją zaplanowano w Skrzatuszu

2024-01-08 16:18
Depresja
Autor: Pixabay

Rekolekcje, które mogą pomóc w walce z depresją zaplanowano w Skrzatuszu. Trzy dni modlitwy i konferencji pod hasłem "A nadzieja - zawieść nie może" odbędą się od 19 do 21 stycznia, a poprowadzi je psycholog Mariola Orzepowska i ksiądz Paweł Haraburda. Na zainteresowanych tą propozycją wciąż czekają wolne miejsca.

-Zapraszamy na rekolekcje o trudnym i bardzo delikatnym temacie jakim jest depresja. Z nadzieją chrześcijańską i w Sanktuarium Maryi, która ją podtrzymuje, chcemy zająć się tym tematem. Rekolekcje są skierowane do osób, dla których depresja i wszystko co jest z nią związane są bliskie, dla tych którzy bezpośrednio jej doświadczają lub żyją z osobami, których ten stan dotyczy. Zasłuchani w Słowo Boga i treści konferencji, wspólnie na modlitwie będziemy poszukiwać drogi, która da nadzieję

- mówi ks. Paweł Haraburda, który poprowadzi rekolekcje, a razem z nim przewodniczką uczestników będzie Mariola Orzepowska, psycholog i psychoterapeuta. Przez 20 lat prowadziła ośrodek psychoterapeutyczny w Krakowie. Z 7-letnim doświadczeniem współpracy z ośrodkiem Formacji Duchowej u Salwatorianów w Krakowie przy formacji osób duchownych oraz 10 lat prowadzenia wraz z księżmi rekolekcji o uzdrowieniu wewnętrznym, obecnie współpracuje z Koszalińskim Domem Miłosierdzia.

Zapisy na rekolekcje odbywają się przez specjalny formularz na stronie skrzatusz-sanktuarium.pl , mailowo domskrzatusz@gmail.com i telefonicznie u siostry Klary pod numerem tel. 698 446 375.

Listen to "ks. Paweł Haraburda, współorganizator rekolekcji "A nadzieja - zawieść nie może"" on Spreaker.