Stypendium w nagrodę za pasje

2021-12-10 13:45
pasje wyniki
Autor: materiały prasowe

Znamy wyniki IV edycji Programu Stypendialnego Pasje po Horyzont.

W tym roku do konkursu wpłynęło 6 wniosków. Komisja postanowiła wręczyć jedno stypendium w kwocie 6 tysięcy złotych. Pasje po Horyzont to program stypendialny dla młodych mieszkańców powiatu sławieńskiego, jego realizatorem jest Darłowskie Centrum Wolontariatu a głównym założeniem projektu jest zachęcenie młodych, zdolnych uczniów i studentów z terenu powiatu sławieńskiego do rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba było w ciekawy sposób przedstawić swoje zainteresowania, nakręcić krótki filmik i przekonać komisję konkursową. Najlepiej wypadła w tym roku Sylwia Staniaszek - pasjonatka zabaw i animacji dla dzieci i dorosłych, uczennica IV klasy w Zespole Szkół Morskich w Darłowie.

"Moją pasją są animacje, zabawianie dzieci, młodzieży, dorosłych i wszystko co jest z tym związane -modelowanie balonów, face painting, prowadzenie eventów. Oprócz tego jestem także klownem i występuję na scenie. Współpracuję z firmami animacyjnymi, a za największe osiągnięcie uważam widok tysiąca uśmiechniętych dzieci i rodziców…".

Listen to "Justyna Tepurska, koordynator programu „Pasje po horyzont”" on Spreaker.