Święta w kinie

2023-12-21 17:34
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

W niedzielę jest wigilia i kino będzie zamknięte, ale od 25 grudnia na dużym ekranie zagoszczą prawie same nowości. Kinomaniacy mogą liczyć na premiery, prapremiery i wydarzenia specjalne, np. koncerty.

W piątek i w sobotę w kinie można zobaczyć filmy familijne: „WONKA”, „Trolle 3” oraz „Życzenie”. Poza tym grana jest polska komedia świąteczna „Uwierz w Mikołaja”, „Napoleon” w reżyserii Ridleya Scotta, „Chłopi” oraz „Igrzyska Śmierci. Ballada ptaków i węży”. W święta oprócz tych filmów będzie można obejrzeć wiele nowych tytułów.

Już od 25 grudnia w kinach film familijny „Wyfrunięci”, a także film biograficzny „Ferrari”, którego bohaterem jest słynny Enzo Ferrari, w tej roli Adam Driver. Fabuła zawiązuje się w momencie, kiedy były kierowca rajdowy, znajduje się w najtrudniejszym momencie swojego życia. Na dużym ekranie również przedpremierowo komediodramat „Dream Scenario” oraz „Aquamen i zaginione królestwo”.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia można wybrać się też na Kino Konesera, w ramach którego zostanie zaprezentowany film komediowy „Klub Cudownych Kobiet” produkcji irlandzko-brytyjskiej w reżyserii Thaddeusa O'Sullivana. W rolach głównych Laura Linney, Kathy Bates i Maggie Smith. Natomiast w drugi dzień Świąt kino zaprasza na koncert „Śnieżne Boże Narodzenie z ANDRÉ RIEU”.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Łukasz Pogonowski, dyrektor kina Helios w Koszalinie" on Spreaker.