Trzy bardzo ciekawe premiery kinowe już w ten weekend

Trzy interesujące tytuły filmowe wchodzą do kin w ten weekend. Będzie to film „Priscilla” o żonie Elvisa Presleya i jej życiu u boku gwiazdy rock-and-rolla oraz dwie polskie komedie: „Miłość jak miód” i „Jak ukradłem 100 milionów”- idealne propozycje na Walentynki.
„Miłość jak miód” to polska komedia obyczajowa, opowiadająca historię dwóch przyjaciółek po pięćdziesiątce, które nie wierzą, że ich życie może zmienić się na lepsze. Wybierając się do kina przekonamy się czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki, czy zdobędą się na odwagę, żeby rozpocząć nowy rozdział w życiu i czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno.
Ponad to na dużym ekranie można zobaczyć komedię „Baby boom, czyli KOGEL MOGEL 5” oraz thriller historyczny „Kos”, opowiadający o Tadeuszu Kościuszce.
W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie także seansów dla dzieci. Najmłodsi mogą obejrzeć bajkę „Świnka Peppa- impreza w kinie”, a trochę starsi drugą część filmu „Cudowny chłopak 2: Biały ptak” albo nową odsłonę „Akademii Pana Kleksa”.
Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.
Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.
Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.