Trzy bardzo ciekawe premiery kinowe już w ten weekend

2024-01-25 18:37
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

W kinach ten weekend będzie bogaty w premiery. Na dużych ekranach pojawią się aż trzy nowe tytuły: komedia „Baby boom, czyli KOGEL MOGEL 5”, thriller historyczny „Kos”, opowiadający o Tadeuszu Kościuszce oraz komediodramat „Przesilenie zimowe”. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie także seansów specjalnych.

Na młodszych widzów w kinach czeka film animowany „Wyfrucięci”, „Pies i robot” oraz nowa odsłona „Akademii Pana Kleksa”, uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. W rolach głównych Tomasz Kot, Antonina Litwiniak i Piotr Frączewski.

W poniedziałek, 29 stycznia można wybrać się m. in. na Kino Konesera, w ramach którego zostanie pokazana amerykańska komedia „Dream Scenario”, w której gra Nicolas Cage.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.